PRO FIRMY

Máme pro vás připraveno několik možností, jak kromě zaslání pivní zásilky obdarovat zaměstnance, obchodní partnery nebo klienty.

Malá pivní degustace

Malá degustace je vhodná k zakončení celodenního či odpoledního školení nebo jako součást večerního programu, večeře či večírku. Ochutnáte několik zajímavých vzorků především z českých minipivovarů nebo zahraničních specialit (cca 6 vzorků) a dozvíte se, že pivo opravdu není pouze tradiční český ležák, který znáte ze supermarketu, ale ušlechtilý nápoj ještě zajímavější než víno. Poznáte historii piva u nás a ve světě, dozvíte jak se pivo vaří a jaké druhy piva rozlišujeme.

Velká pivní degustace

Velká degustace je vhodná jako samostatný večerní program. Více času umožní ochutnat více vzorků a poznat tak více pivních stylů. Dozvíte se mnohem více informací o pivu a pivovarnictví nejen u nás, ale i ve světě, tajné informace ze světa piva a řadu zajímavostí, na které by při „malé degustaci“ nebyl prostor. Projdeme i základy párování jídla a piva. Nabízíme i možnost navázat večeří či zajištěním dalšího programu.

Zážitková degustace s párováním piva s jídlem

Unikátní kurz spojuje vzdělání o pivu se zážitkovou degustací nabitou skvělými pivy a jídlem. Do pestrého světa piva proniknete zábavnou formou, dozvíte se spoustu zajímavostí a praktických tipů. Vyzkoušíte si jak chutnají a voní různé druhy piva,jak degustovat a identifikovat vůně a chutě piva jako profesionál, co je tradiční a co je moderní, co vyzkoušet a čemu se vyhnout, které piva/pivovary stojí za ochutnání,co určuje chuť a vůni piva, jak pivo vzniklo a jak se vyvíjelo. Ochutnáte 10 piv rozličných pivních stylů z českých minipivovarů a zahraničních pivovarů. Vyzkoušíte si prakticky párování piva s jídlem. Doba trvání cca 3,5 hodiny.

Pro objednání či dotazy nás kontaktujte níže či volejte 723 425 291.

10 + 15 =