Vstup na stránky je povolen pouze osobám starším 18-ti let Prosíme potvrďte, že vám je více než 18 let.

PRO FIRMY

Máme pro vás připraveno několik možností, jak kromě zaslání pivní zásilky obdarovat zaměstnance, obchodní partnery nebo klienty.

 

Malá pivní degustace

Malá degustace je vhodná k zakončení celodenního či odpoledního školení nebo jako součást večerního programu, večeře či večírku. Ochutnáte několik zajímavých vzorků především z českých minipivovarů nebo zahraničních specialit (cca 6 vzorků) a dozvíte se, že pivo opravdu není pouze tradiční český ležák, který znáte ze supermarketu, ale ušlechtilý nápoj ještě zajímavější než víno. Poznáte historii piva u nás a ve světě, dozvíte jak se pivo vaří a jaké druhy piva rozlišujeme.

Velká pivní degustace

Velká degustace je vhodná jako samostatný večerní program. Více času umožní ochutnat více vzorků a poznat tak více pivních stylů. Dozvíte se mnohem více informací o pivu a pivovarnictví nejen u nás, ale i ve světě, tajné informace ze světa piva a řadu zajímavostí, na které by při “malé degustaci” nebyl prostor. Projdeme i základy párování jídla a piva. Nabízíme i možnost navázat večeří či zajištěním dalšího programu.

Zážitková degustace s párováním piva s jídlem

Unikátní kurz spojuje vzdělání o pivu se zážitkovou degustací nabitou skvělými pivy a jídlem. Do pestrého světa piva proniknete zábavnou formou, dozvíte se spoustu zajímavostí a praktických tipů. Vyzkoušíte si jak chutnají a voní různé druhy piva,jak degustovat a identifikovat vůně a chutě piva jako profesionál, co je tradiční a co je moderní, co vyzkoušet a čemu se vyhnout, které piva/pivovary stojí za ochutnání,co určuje chuť a vůni piva, jak pivo vzniklo a jak se vyvíjelo. Ochutnáte 10 piv rozličných pivních stylů z českých minipivovarů a zahraničních pivovarů. Vyzkoušíte si prakticky párování piva s jídlem. Doba trvání cca 3,5 hodiny.

8 + 14 =